Altsayfa
Endweb hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtları burada!
Sizlere Nasıl Ulaşabilirim?
Bize info@endweb.net Mail adresimizden veya +90 (542) 145 16 13  Telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.
Web Sitemizin Maliyeti Ne Olur?
Web siteleri sınırsızca genişletilebilir yapıda olduklarından, geniş içeriğe sahip bir web sitesinde, web tasarımcı zamanının büyük bölümünü içeriğin yerleştirilmesi için harcar. Her web sitesinin yapımında farklılık olacağı için her web sitesinin maliyeti değişmektedir.
Web Sitesi Hizmetinizin Teslim Süresi Nedir?
Web sitelerimiz uzman yazılımcılarımız ve tasarımcılarımız tarafından hazırlanmakta olup, projenizin yoğunluğuna göre teslim süresinde değişiklik göstermektedir. Maksimum 14 günde özel tasarım siteniz sizlere teslim edilmektedir.
Ödeme İşlemlerini Nasıl Gerçekleştiriyorsunuz?
Endweb’ten hangi hizmeti satın alırsanız alın, hizmet bedelinin yarısını işe başlamadan diğer yarısını ise hizmetimiz son bulduğunda ödeme işlemlerini gerçekleştiriyorsunuz.
Alan Adı ( Domain ) Nedir?
Domain (alan adı) web sitenize vereceğiniz isimdir.
Hosting Nedir?
Hosting web sitenize ait dosyaların barınacağı internet üzerine var olan bir alandır.
Web Sitemiz Mobil Cihazlardan Düzgün Gözükecek mi?
Web sitelerinde kullandığımız içerik yönetim sistemleri ve tasarlanan şablonlar sayesinde siteniz mobil cihazlarda da düzgün bir görünüme sahip olacaktır.
Web Tasarım Nedir?
Web sitesi tasarımı, firmanızı internet ortamında hedef kitlenize tanıtacak platformdur.
Sosyal Medya Yönetimi Nedir?
Sosyal Medya Yönetimi, hedef kitlenize ulaşabilmeniz amacıyla sosyal platformlar üzerinde markalarınız için oluşturulan stratejik planlamalara verilen addır.
Google Reklam Nedir?
Google arama motoru üzerinde reklam verebilmenizi sağlayan reklam platformudur. Google reklam ile hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaşıp, müşteri sayınızı arttırabilirsiniz.
Kurumsal Logo Ne Demektir?
Kurumsal Logo bir firmanın kim olduğunu, ne iş yaptığını, nasıl çalıştığını, hangi renklerle müşterilerine hitap ettiğini anlatan tasarımsal bir oluşumdur.