Loading
Altsayfa

Mobil Yazılım

Hayalinizi kurduğunuz işlevsel olarak kusursuz ve hızlı mobil uygulamayı geliştiriyoruz.

mobiltasarım-min
 • Mobil Uygulama Hedefleri Belirleme

  Mobil uygulama geliştirme adımlarının en başında öncelikle müşterilerimizden bir mobil uygulamadan neler beklediklerini belirlemelerini istiyoruz.

 • Hedef Kitleyi Analiz Etme

  Mobil uygulama geliştirmenin ikinci adımı hedef kitleyi analiz etmedir. Mobil uygulamanıza ziyaretçi çekebilmek için kullanıcı deneyiminin eksiksiz olması çok önemlidir.

 • Mobil Uygulama Türüne Karar Verme ve Bütçe Oluşturma

  Mobil uygulama projenizi en düşük bütçeyle en yüksek oranda verimle karşılamanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Endweb olarak mobil uygulama alanında hangi sektörde olursanız olun hayalinizi kurduğunuz şık, modern, işlevsel olarak kusursuz ve hızlı mobil uygulamayı geliştiriyoruz. Biz mobil uygulama fikirlerinizi ve projelerinizi kodlara dökmeye hazırız. Geliştirdiğimiz mobil uygulamalar ve stratejiler sayesinde siz de dijital dünyada bir adım önde olabilirsiniz.

Gelişen teknoloji ve dijitalleşen dünyada mobil cihazların kullanımı, hemen hemen bütün firmaların mobil uygulamalar üzerinde odaklanmasına yol açmıştır. Bulunduğunuz sektörde kar payınızı artırmak ya da bir fikrinizi hayata geçirmek istiyorsanız sizin için en doğru adres Endweb olacaktır. Alanında uzman yazılım kadromuz, müşteri memnuniyetini ön plana koyan hizmet anlayışımız ile fikirleriniz ve ihtiyaçlarınızı kodluyoruz.

 • Uygulama Geliştirme Stratejisinin Oluşturulması

  Uygulama Geliştirme Stratejisinin Oluşturulması

  Mobil uygulamayı geliştirmeden önce bağlı kalacağımız yerleşim ve kodlama planını oluşturuyoruz.

 • Mobil Uygulamanın Kodlanması

  Mobil Uygulamanın Kodlanması

  İhtiyaca bağlı olarak tüm alanlarda mobil uygulama geliştirebilecek donanımda ve tecrübede yazılım ekibimiz uygulamayı birçok fonksiyonun entegre edilebileceği biçimde kodluyor.

 • Test Süreci ve Kalite Güvence

  Test Süreci ve Kalite Güvence

  Testler ve olası hataların giderilmesi için güncellemeler yapmak mobil uygulama geliştirme sürecinin en önemli adımlarından biridir.

Ücretsiz Teklif Alın

Profesyonel ekibimizin projenize özel olarak hazırlayacağı teklifimizi alabilirsiniz!

Daha Fazlası İçin

WhatsApp ile Ulaşın